VKMI2101J821MV
MFR.Part #
VKMI2101J821MV
JLCPCB Part #
C487398
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 2.62A@100kHz 21mm 63V 820uF ±20% SMD,D16xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS