PKCDA1E221MF
MFR.Part #
PKCDA1E221MF
JLCPCB Part #
C269859
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
220uF 25V 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS