KCXD2502T270MF
MFR.Part #
KCXD2502T270MF
JLCPCB Part #
C22391534
Package
Plugin,D8xL25mm
Description
27uF 420V 8mm ±20% Plugin,D8xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS