OLKJ2002A471MF
MFR.Part #
OLKJ2002A471MF
JLCPCB Part #
C22388843
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.99A@100KHz 100V 18mm 20mm 470uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% Plugin,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS