LKFE31H471MF
MFR.Part #
LKFE31H471MF
JLCPCB Part #
C270018
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 20mm 470uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS