OLKC0902D4R7MF
MFR.Part #
OLKC0902D4R7MF
JLCPCB Part #
C22464657
Description
200V 4.7uF 6.3mm 9mm ±20% Plugin,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS