VKME1001H151MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VKME1001H151MV
JLCPCB Part #
C487364
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 10mm 150uF 50V 975mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS