VKMI2102E121MV
MFR.Part #
VKMI2102E121MV
JLCPCB Part #
C487537
Description
120uF 16mm 21mm 250V ±20% SMD,D16xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS