NPXE1201E681MJTM
MFR.Part #
NPXE1201E681MJTM
JLCPCB Part #
C2976272
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mm 25V 680uF ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS