NPXE0801C681MJTM
MFR.Part #
NPXE0801C681MJTM
JLCPCB Part #
C2976221
Package
Plugin,D10xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 680uF 8mm ±20% 插件,D10xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS