LKML3001K681MF
MFR.Part #
LKML3001K681MF
JLCPCB Part #
C443095
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 30mm 42mΩ@100kHz 5mm 680uF 80V ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS