LKMD2302G150MF
MFR.Part #
LKMD2302G150MF
JLCPCB Part #
C443299
Package
Plugin,D8xL23mm
Description
10000hrs@105℃ 15uF 23mm 3.5mm 400V 8mm ±20% 插件,D8xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS