LKMC0901E121MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKMC0901E121MF
JLCPCB Part #
C442816
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
120uF 2.5mm 25V 280mΩ@100kHz 486mA@100kHz 6.3mm 9000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS