LKXJ5002E471MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKXJ5002E471MF
JLCPCB Part #
C22464716
Package
Plugin,D18xL50mm
Description
18mm 250V 470uF 50mm ±20% Plugin,D18xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS