LKML2502E101MF
MFR.Part #
LKML2502E101MF
JLCPCB Part #
C443263
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
1.32Ω@100kHz 1.36A@100kHz 10000hrs@105℃ 100uF 12.5mm 250V 25mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS