LKMI2502G680MF
MFR.Part #
LKMI2502G680MF
JLCPCB Part #
C443316
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
1.46A@100kHz 1.6Ω@100kHz 10000hrs@105℃ 16mm 25mm 400V 68uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS