NPXE1200J332MJTM
MFR.Part #
NPXE1200J332MJTM
JLCPCB Part #
C2891069
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mm 3300uF 6.3V ±20% 插件,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS