LKMC0902E5R6MF
MFR.Part #
LKMC0902E5R6MF
JLCPCB Part #
C443240
Description
140mA@100kHz 15.6Ω@100kHz 2.5mm 250V 5.6uF 6.3mm 9000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS