LKME0901K820MF
MFR.Part #
LKME0901K820MF
JLCPCB Part #
C443068
Description
10000hrs@105℃ 10mm 5mm 668mA@100kHz 80V 82uF 9mm ±20% 插件,D10xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS