LKMB0901H150MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKMB0901H150MF
JLCPCB Part #
C442983
Package
Plugin,D5xL9mm
Description
121mA@100kHz 15uF 2mm 50V 5mm 7000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS