LKFE1252A680MF
MFR.Part #
LKFE1252A680MF
JLCPCB Part #
C270016
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10000hrs@105℃ 100V 10mm 12.5mm 5mm 68uF ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS