LKDK2502W101MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKDK2502W101MF
JLCPCB Part #
C18208542
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
100uF 22mm 25mm 450V ±20% Plugin,D22xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS