KCXC1602W4R7MF
MFR.Part #
KCXC1602W4R7MF
JLCPCB Part #
C913381
Package
Plugin,D6.3xL16mm
Description
16mm 4.7uF 450V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS