ESD12VAP
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
ESD12VAP
JLCPCB Part #
C484330
Package
SOT-23
Description
12V 15.8V 19V 1uA 300W@8/20us 60pF ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS