SMD1812P110TF/33
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
SMD1812P110TF/33
JLCPCB Part #
C209862
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.7mm 100A 2.2A 250mΩ 3.41mm 300ms 33V 4.73mm 50mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS