CDSOT23-T24CAN
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
CDSOT23-T24CAN
JLCPCB Part #
C252430
Package
SOT-23-3
Description
1A@8/20us 24V 26.7V 36V TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS