SMBJ220CA
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
SMBJ220CA
JLCPCB Part #
C368938
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 1.7A 1uA 220V 246V 356V 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS