1.5KE150CA-D1-0000
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
1.5KE150CA-D1-0000
JLCPCB Part #
C3701003
Package
DO-201AE
Description
1.5kW 128V 143V 207V 7.2A TVS DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS