BZX584C7V5
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZX584C7V5
JLCPCB Part #
C968209
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 1uA@5V 200mW 7.5V 7V~7.9V SOD-523 Zener Diodes ROHS