SMCJ30AQ
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMCJ30AQ
JLCPCB Part #
C5861921
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 1mA 30V 31A@10/1000us 36.8V 48.4V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS