MBR10100CT
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MBR10100CT
JLCPCB Part #
C698787
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 10A 120A 800mV@5A TO-220 Schottky Diodes ROHS