BZT52C2V4
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZT52C2V4
JLCPCB Part #
C700476
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.28V~2.56V 2.4V 500mW 50uA@1V SOD-123 Zener Diodes ROHS