BZT52B30S
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZT52B30S
JLCPCB Part #
C699121
Package
SOD-323(SC-90)
Description
100nA@22.5V 200mW 29.4V~30.6V 30V 80Ω SOD-323(SC-90) Zener Diodes ROHS