YJL01N10B
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
YJL01N10B
JLCPCB Part #
C20605852
Package
SOT-23(TO-236)
Description
100V 10pF 15pF 1A 280mΩ@4.5V 380pF 3V 8nC@10V N-Channel SOT-23(TO-236) MOSFETs ROHS