KPS0603LD100KST
Extended
Manufacturer
Yanchuang
MFR.Part #
KPS0603LD100KST
JLCPCB Part #
C494715
Package
0603
Description
10uH 2.4Ω 280mA ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS