SCCD75-221KT
Extended
Manufacturer
Yanchuang
MFR.Part #
SCCD75-221KT
JLCPCB Part #
C605404
Package
SMD
Description
220uH 490mA 490mA 960mΩ Unshielded Inductor ±10% SMD Power Inductors ROHS