UDZSTE-175.1B
MFR.Part #
UDZSTE-175.1B
JLCPCB Part #
C2904812
Description
1 Independent 200mW 2uA@2V 4.8V~5.4V 5.1V 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS