RLZTE-117.5B
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
RLZTE-117.5B
JLCPCB Part #
C2892644
Package
MiniMELF(LL-34)
Description
1 Independent 100nA 500mW 50Ω 7.5V 7V~7.9V 7Ω MiniMELF(LL-34) Zener Diodes ROHS