MMSZ33VCW
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
MMSZ33VCW
JLCPCB Part #
C2922785
Description
1 Independent 100nA 31V~35V 325Ω 33V 500mW 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS