MM3Z7V5CW
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
MM3Z7V5CW
JLCPCB Part #
C2926447
Package
SOD-323
Description
1 Independent 15Ω 1uA@5V 200mW 7.5V 7V~7.9V 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS