BZT52B18
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
BZT52B18
JLCPCB Part #
C2891766
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@12.6V 17.64V~18.36V 18V 225Ω 45Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS