MM1Z3V3B
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
MM1Z3V3B
JLCPCB Part #
C2916257
Package
SOD-123
Description
1 Independent 3.1V~3.5V 3.3V 500mW 5uA@1V 95Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS