BZV55C4V3
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
BZV55C4V3
JLCPCB Part #
C2892624
Package
LL-34
Description
1 Independent 1uA@1V 4.3V 4V~4.6V 500mW 600Ω 75Ω LL-34 Zener Diodes ROHS