BZT52B7V5S
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
BZT52B7V5S
JLCPCB Part #
C5338313
Package
SOD-323
Description
1 Independent 15Ω 1uA 200mW 7.35V~7.65V 7.5V 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS