BZT52B2V7
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
BZT52B2V7
JLCPCB Part #
C18213981
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100Ω 2.65V~2.75V 2.7V 20uA@1V 500mW 600Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS