VRB4805LD-15WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
VRB4805LD-15WR3
JLCPCB Part #
C5369811
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12mm 15W 25.4mm 270kHz 36V~75V 3A 4700uF 50.8mm 50mVp-p 5V 88% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS