VRB2424LD-15WR3
MFR.Part #
VRB2424LD-15WR3
JLCPCB Part #
C5369810
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12mm 15W 18V~36V 24V 25.4mm 270kHz 270uF 50.8mm 625mA 90% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS