QA053C-1505R3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
QA053C-1505R3
JLCPCB Part #
C5369876
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-40℃~+105℃ -5V、15V 1.4W 1000uF 12.5mm 19.5mm 2 200kHz 20mA 4.5V~5.5V 40mA、80mA 50mVp-p 5kV 82% 9.8mm Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS