URA2415LD-30WR3
MFR.Part #
URA2415LD-30WR3
JLCPCB Part #
C5369831
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 12mm 1A 2 25.4mm 250kHz 30W 50.8mm 50mVp-p 600uF 90% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection ±15V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS