MDW10-12D15
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
MDW10-12D15
JLCPCB Part #
C22751378
Package
Plugin,23.8x13.7mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 10.2mm 10W 13.7mm 2 200uF 23.8mm 300kHz 80mVp-p 86% 9V~18V Short Circuit Protection ±15V ±333mA 插件,23.8x13.7mm Isolated Power Modules ROHS